CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
LOGISTYKA

Dane widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS

Opis

Pre-Workout Plus GymFood to formuła przedtreningowa. Zawiera cytrulinę, EAA czyli zestaw niezbędnych, egzogennych aminokwasów, kofeinę, kreatynę, beta alaninę, taurynę oraz witaminy i minerały. Kofeina wspomaga wydolność i wytrzymałość fizyczną podczas wysiłku. Pomaga zwiększyć czujność mierzoną jako szybkość reakcji oraz koncentrację. Witamina C i B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina C zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Cynk pomaga w prawidłowej syntezie białka oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:  Spożywać 1 porcję 20 g (3 miarki proszku) raz dziennie przed treningiem. Miarka dołączona do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 20 g.

 

Sposób użycia: Porcję produktu 20 g (3 miarki proszku) wsypać do 200 ml wody i wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

 

Ze względu na wysoką zawartość L-leucyny, L-izoleucyny, L-fenyloalaniny oraz L-tryptofanu produkt charakteryzuje się słabszą rozpuszczalnością oraz gorzkim posmakiem. Jest to naturalna cecha użytych surowców.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki: L-cytrulina (jabłczan L-cytruliny), EAA (L-leucyna, L-walina, L-lizyna (HCL L-lizyny), L-fenyloalanina, L-treonina, L-izoleucyna, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan), L-arginina ( AAKG alfa-ketoglutaran L-argininy), kreatyna (monohydrat kreatyny), magnez (sole magnezowe kwasu cytrynowego), 

tauryna, L-arginina (chlorowodorek L-argininy), L-tyrozyna, beta-alanina, ekstrakt z buraka czerwonego standaryzowany na 10% azotanów, sód (chlorek sodu), cholina (dwuwinian choliny), kofeina bezwodna, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat, ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego standaryzowany na 7% witanolidów, cynk (glukonian cynku), substancja słodząca: sukraloza, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 20 g

Jabłczan L-cytruliny

- w tym L-cytrulina

5600 mg

3672 mg

EAA, w tym:

L-leucyna

L-izoleucyna

L-walina

L-lizyna

L-treonina

L-metionina

L-tryptofan

L-fenyloalanina

L-histydyna

3500 mg

1165 mg

210 mg

523 mg

418 mg

350 mg

117 mg

47 mg

420 mg

163 mg

Alfa-ketoglutaran- l-argininy

- w tym L-arginina

2500 mg

1640 mg

Monohydrat kreatyny

- w tym kreatyna

1500 mg

1320 mg

Magnez

188 mg (50% RWS)*

Tauryna

1000 mg

Chlorowodorek L-argininy

- w tym L-arginina

                             1000 mg

                              824 mg

L-tyrozyna

1000 mg

Beta-alanina

800 mg

Kofeina bezwodna

200 mg

Cholina

82,5 mg

Sód

100 mg

Witamina C

200 mg (250% RWS)*

Cynk

10 mg (100% RWS)*

Witamina B6

7 mg (500% RWS)*

Ekstrakt z korzenia żeń- szenia indyjskiego

(Withania somnifera)

- w tym witanolidy

140 mg

 

9,8 mg

Ekstrakt z buraka czerwonego (Beta vulgaris)

- w tym azotany

300 mg 

30 mg

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)

- w tym piperyna

2 mg


1,9 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (grejpfrut).

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (200 mg w zalecanej porcji dziennej). Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Produkt zawiera substancję słodzącą.

    

25 porcji dziennych w opakowaniu.

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
 
www.pharmovit.pl


WARIANTY

DODATKOWE INFORMACJE

Informacje widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B