Dlaczego warto zostać odbiorcą Pharmovit®

 

Wymagamy więcej, by móc oferować więcej

Tworząc szeroką gamę naszych autorskich linii i produktów inwestujemy w jakość i nie uznajemy kompromisów. Na rynku suplementów diety działamy od 2013 roku, każdego dnia ulepszając nasze produkty i ich produkcję.

KOMPETENCJE

Systematycznie poszerzana wiedza i podnoszone kwalifikacje naszych pracowników sprawiają, że możemy się pochwalić wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą. Jeżeli planujesz otwarcie sklepu z suplementami diety lub już taki posiadasz, nasi specjaliści kompleksowo pomogą Ci w stworzeniu optymalnej powierzchni oraz doradzą w zakresie zatowarowania w poszczególne grupy produktów.

JAKOŚĆ

Stawiamy wysokie wymagania surowcom, które wykorzystujemy przy produkcji naszych suplementów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych dostawców, takich jak: Sabinsa Corporation, Kappa Bioscience czy Gnosis. Tak samo wysokie wymagania stawiamy również kapsułkom i opakowaniom naszych produktów, ponieważ wiemy, że nawet najlepszy produkt nie będzie spełniał swojej funkcji, jeśli nie będzie odpowiednio przechowywany. Chronimy nasze suplementy diety przed niekorzystnym wpływem powietrza, wilgoci oraz słońca, dzięki czemu jesteśmy pewni, że trafiają do Klientów w najlepszej, aktywnej formie. Stosowane przez nas celulozowe kapsułki Vcaps są pochodzenia roślinnego i spełniają najwyższe normy w zakresie bezpieczeństwa stosowania.

WŁASNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Posiadamy własny zakład produkcyjny o powierzchni 1200 mkw z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, a także dysponujemy swoim magazynem surowców i wyrobów gotowych. Każdy etap produkcji jest przez nas na bieżąco kontrolowany. Pharmovit® spełnia najwyższe europejskie standardy produkcji suplementów diety, w ramach wdrożonej Dobrej Praktyki Produkcyjnej i HACCP. W III kwartale 2021 roku zostanie wdrożony system ISO 22000.

STAŁY ROZWÓJ OFERTY

Nasza oferta nieustanie poszerzana jest o nowe produkty, dzięki czemu Pharmovit® ma wszystko to, czego potrzebujesz.

Pharmovit® - producent suplementów na miarę XXI w.

by SolEx B2B