CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
LOGISTYKA

Dane widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS

Opis

Pre-Workaut GymFood™ to formuła przedtreningowa w formie shota. Zawiera cytrulinę, EAA czyli zestaw niezbędnych, egzogennych aminokwasów, kofeinę, kreatynę, beta alaninę, tyrozynę oraz witaminy i minerały.  Kofeina wspomaga wydolność i wytrzymałość fizyczną podczas wysiłku. Pomaga zwiększyć czujność mierzoną jako szybkość reakcji oraz koncentrację. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki. Witamina C zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Pomaga również w prawidłowej syntezie cysteiny.

 

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 porcję dziennie (100 ml) przed treningiem. Spożyć bezpośrednio po otwarciu. Przed każdym użyciem wstrząsnąć.

Delikatnie gorzki smak płynu wynika z obecności kofeiny i aminokwasów.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej.

 

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki: Woda demineralizowana, zagęszczony sok jabłkowy, mix koncentratów i przecierów z owoców tropikalnych, L-cytrulina (jabłczan L-cytruliny), EAA (L-leucyna, L-walina, L-lizyna (HCL L-lizyny), L-fenyloalanina, L-treonina, L-izoleucyna, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan), kreatyna (monohydrat kreatyny), L-arginina (AAKG alfa-ketoglutaran L-argininy), beta-alanina, regulator kwasowości: kwas cytrynowy,  L-tyrozyna, L-teanina, substancje konserwujące: kwas sorbowy, kwas benzoesowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat, substancja słodząca: sukraloza, kofeina bezwodna, substancja słodzaca: glikozydy stewiolowe ze stewii, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 100 ml

Jabłczan L-cytruliny

- w tym L-cytrulina

2500 mg

1639 mg

EAA, w tym:

L-leucyna

L-izoleucyna

L-walina

L-lizyna  

L-treonina

L-metionina

L-tryptofan

L-fenyloalanina

L-histydyna

2000 mg

666 mg

120 mg

299 mg

239 mg

200 mg

67 mg

27 mg

240 mg

93 mg

AAKG

- w tym L-arginina

1000 mg

656 mg

Monohydrat kreatyny

- tym kreatyna

1500 mg

1320 mg

L-tyrozyna

150 mg

Beta-alanina

800 mg

Kofeina bezwodna

15 mg

Witamina C

80 mg (100% RWS)*

Witamina B6

 7 mg (500% RWS)*

L-teanina

100 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (owoce skandynawskie).

Produkt zawiera substancje słodzące.


Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (15 mg w zalecanej porcji dziennej). Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

    

Objętość netto: 100 ml

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
www.pharmovit.pl


WARIANTY

DODATKOWE INFORMACJE

Informacje widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B