CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
LOGISTYKA

Dane widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS

Opis

Maślan sodu, czyli sól sodowa kwasu masłowego, jest naturalną substancją produkowaną przez bakterie jelitowe żyjące w okrężnicy. Kwas masłowy jest podstawowym materiałem energetycznym dla nabłonka przewodu pokarmowego. Sól sodowa kwasu masłowego poddana została procesowi mikrootoczkowania, który zabezpiecza produkt przed przedwczesnym uwolnieniem i wchłanianiem substancji czynnej.


Więcej informacji o Maślanie sodu


Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie (rano i wieczorem) w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki. Zaleca się stosowanie przez okres co najmniej 3 miesięcy.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki:
Mikrootoczkowany maślan sodu standaryzowany na 71% kwasu masłowego, otoczka: skrobia preżelowana; kapsułka celulozowa: hydroksypropylometyloceluloza.


Składniki w porcji dziennej

2 kapsułki

Maślan sodu

- w tym kwas masłowy

1000 mg

  710 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.   


Producent: Pharmovit Dystrybucja 
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, Polska

WARIANTY

DODATKOWE INFORMACJE

Informacje widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B