CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
LOGISTYKA

Dane widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS

Opis

 Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt szczególnie polecany jest dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Korzystny efekt jest zauważalny przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać jedną porcję 5 g (1,5 miarki proszku) raz dziennie. Miarka dołączona do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 5 gramów.

Sposób użycia: Porcję produktu 5 g (1,5 miarki proszku) wsypać do 150 ml wody i wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: Kreatyna (monohydrat kreatyny), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza.

Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 5 g

Monohydrat kreatyny
– w tym kreatyna     

                    4830 mg

   4250 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (owoce tropikalne)

Produkt zawiera substancję słodzącą.

    


100 porcji w opakowaniu.

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
www.pharmovit.pl
WARIANTY

DODATKOWE INFORMACJE

Informacje widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B