CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
LOGISTYKA

Dane widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS

Opis

Ekstrakty w kroplach Stawy Kości Mięśnie to kompozycja 4 ekstraktów roślinnych (glicerynowo - wodnych) w kroplach. Czarci pazur wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz pomaga zachować elastyczność ścięgien. Traganek pomaga zachować mobilność i elastyczność stawów. Kurkuma pomaga zachować zdrowe stawy i kości. Pokrzywa zwyczajna wspiera układ ruchu organizmu, pomaga utrzymać elastyczność mięśni oraz wspiera witalność organizmu.


Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać doustnie 9 kropli dziennie, popić szklanką wody. Przed każdym użyciem wstrząsnąć. Zalecana porcja dzienna to 9 kropli.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki:
Ekstrakt z korzenia czarciego pazura, ekstrakt z korzenia traganka błoniastego, ekstrakt z kłączy kurkumy, ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej.

Składniki w porcji dziennej

9 kropli

Ekstrakt z korzenia czarciego pazura

(Harpagophytum procumbens)

270,00 mg

Ekstrakt z korzenia traganka błoniastego

(Astragalus membranaceus)

200,00 mg

Ekstrakt z kłączy kurkumy (Curcuma longa)

80,00 mg

Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica)

50,00 mg

 

Produkt nie zawiera konserwantów, aromatów i barwników.


   


Producent:
Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
 www.pharmovit.pl

 



WARIANTY

DODATKOWE INFORMACJE

Informacje widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B