CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
LOGISTYKA

Dane widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS

Opis

EAA GymFood zawiera składniki, które uzupełniają naszą dietę w niezbędne aminokwasy egzogenne, czyli takie, których organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie produkować. EAA Gymfood dostarczy zestaw aminokwasów długołańcuchowych: leucyny, waliny, izoleucyny oraz innych takich jak: lizyna, treonina, fenyloalanina, metionina, arginina, histydyna oraz tryptofan.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu: Spożywać 1 porcję 11 g (2 miarki proszku) raz dziennie na przykład po treningu. Miarka dołączona do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 11 g.

Sposób użycia: Porcję produktu 11 g (2 miarki proszku) wsypać do 200 ml wody i wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.


Ze względu na wysoką zawartość L-leucyny, L-izoleucyny, L-fenyloalaniny oraz L-tryptofanu produkt charakteryzuje się słabszą rozpuszczalnością oraz gorzkim posmakiem. Jest to naturalna cecha użytych surowców.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

L-leucyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, L-walina, L-fenyloalanina, L-lizyna (chlorowodorek L-lizyny), L-arginina (chlorowodorek L-argininy), L-treonina, L-izoleucyna, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan, aromat, substancja słodząca: sukraloza.

 

Składniki: L-leucyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, L-walina, L-lizyna (chlorowodorek L-lizyny), L-fenyloalanina, L-arginina (chlorowodorek L-argininy), L-treonina, L-izoleucyna, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan, aromat, substancja słodząca: sukraloza.


Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 11 g

EAA (Essential Amino Acids) w tym:

8000 mg

L-leucyna

2664 mg

L-izoleucyna

480 mg

L-walina

1194 mg

L-lizyna

955 mg

L-arginina

700 mg

L-treonina

800 mg

L-metionina

267 mg

L-tryptofan

257 mg

L-fenyloalanina

960 mg

L-histydyna

373 mg


Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (owoce tropikalne).

Produkt zawiera substancję słodzącą.

    

34 porcje dzienne w opakowaniu.

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
www.pharmovit.pl


WARIANTY

DODATKOWE INFORMACJE

Informacje widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B