CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
LOGISTYKA

Dane widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS

Opis

Cytrulina to substancja z grupy aminokwasów niebiałkowych. Jest aminokwasem endogennym, a więc nasz organizm jest w stanie ją samemu wytworzyć, jednak w niewystarczającej ilości. Niewielkie jej ilości powstają chociażby w cyklu mocznikowym.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: Spożywać jedną porcję 5 g (1 pełna miarka proszku) raz dziennie na przykład przed treningiem. Miarka dołączona do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 5 gramów.

Sposób użycia: Porcję produktu 5 g (1 pełna miarka proszku) wsypać do 150 ml wody i wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki: L-cytrulina (jabłczan L-cytruliny), aromat, substancja słodząca: sukraloza.

Składniki w porcji dziennej

1 porcja / 5 g

Jabłczan L-cytruliny

- w tym L-cytrulina

4890 mg

3206 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Owocowy smak (jabłko).

Produkt zawiera substancję słodzącą.

     

80 porcji w opakowaniu.

Producent: Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, POLSKA
www.pharmovit.pl


WARIANTY

DODATKOWE INFORMACJE

Informacje widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B